Rabobank Altena-Bommelerwaard

Dussense Gymnastiek-Vereniging

Onze vereniging bestaat sinds 1963 en heeft op dit moment ruim 180 leden. Wij geven diverse lessen van jong tot oud. Vanaf 1,5 jaar kunt u al bij ons komen sporten. Van ouder-kind gym tot freerunnen. Van recreatieve gym tot wedstrijdturnen. Bij ons is dit allemaal mogelijk.

Bestedingsdoel

Wij willen de donatie besteden aan het vernieuwen van onze sportattributen. Doordat er veel gebruik van wordt gemaakt, slijten deze attributen snel. Doormiddel van deze donatie willen wij ze vervangen, vernieuwen en verduurzamen. Ook willen we ons huidige assortiment uitbreiden zodat we onze lessen nog verder kunnen uitbreiden door gebruik te maken van nieuwe materialen.
Ga naar de website van Dussense Gymnastiek-Vereniging
Resultaat:€ 492,12