Rabobank Amstel en Vecht

Weesper Volks Gymnastiek Vereniging

BasketbalWeesp onderdeel van WVGV is een actieve vereniging met vooral veel jeugdleden. Na de heroprichting in 2013 doen we inmiddels weer met 5 jeugdteams mee aan de competitie. Ook volwassenen kunnen weer terecht bij WVGV Basketbal, op de dinsdagavond spelen zij samen. Onze leden komen uit Weesp, Muiden, Muiderberg, Nichtevecht en Nederhorst den Berg. Vorig jaar hebben we met het geld voor de clubkascampagne jeugdscheidsrechters opgeleid. Dat was een groot succes!

Bestedingsdoel

Ons bestedingsdoel: basketbalborden. Voor een potje basketbal heb je niet alleen een bal en een basket nodig, maar ook een bord dat achter de basket hangt. Het bord moet officieel 1 meter en 5 centimeter hoog zijn en 1 meter en 80 centimeter breed, maar dat wisselt nog wel eens. Alleen in onze wedstrijdzaal, sporthal Aestveld, hangt een goed bord. In de trainingszalen zijn de borden te klein. Je begrijpt dat we onze leden ook willen laten trainen met de goed maat borden!
Ga naar de website van Weesper Volks Gymnastiek Vereniging
Resultaat:€ 465,92