Rabobank Amstel en Vecht

RKSV RODA '23 Hoofdbestuur

Roda’23 is een voetbalclub waar iedereen welkom is en die een belangrijke sociale functie kent voor de regio. Een belangrijke functie voor de Amstelveense gemeenschap, want bij ons kan de Amstelveense jeugd ontspannen, sporten en dus werken aan fysieke gezondheid, maar ook heel veel van en aan elkaar leren door het spelen in een teamverband! Tevens vinden wij het belangrijk met onze tijd mee te gaan en ons actief in te zetten voor duurzaamheid!

Bestedingsdoel

Wij willen op ons mooie sportcomplex alle lampen vervangen door LED lampen. Niet alleen zal daardoor onze energie rekening lager worden, maar zo dragen wij ook actief bij aan milieu doelstellingen. Ook willen wij aan onze jeugd mee geven hoe belangrijk het is een actieve bijdrage te leveren aan ons milieu.
Ga naar de website van RKSV RODA '23 Hoofdbestuur
Resultaat:€ 1.850,37