Rabobank Amstel en Vecht

Voetbalvereniging Amstelveen

Voetbalvereniging Amstelveen Heemraad is een club waar iedereen kan voetballen. Er is ruimte voor breedte en prestatie sport, G-voetbal, Mannen- en vrouwenvoetbal, jeugd -en seniorenvoetbal, veld- en zaalvoetbal. We willen naast voetbal een maatschappelijke rol vervullen. Zo maakt bijvoorbeeld ons vakantiekamp jaarlijks gebruik van ons complex.

Bestedingsdoel

Elke week worden er bij onze club vele wedstrijden gespeeld. Dit gaat niet zonder de bezielende leiding van een scheidsrechter/spelbegeleider. Zij staan elke week weer voor de opgave om wedstrijden op een zodanige manier te begeleiden dat de spelers het spel met plezier spelen, beleven en leren. Wij vinden het belangrijk dat deze vrijwilligers bij onze vereniging goed beslagen ten ijs komen en willen ze daarom een opleiding (theorie en praktijk) aanbieden.
Ga naar de website van Voetbalvereniging Amstelveen
Resultaat:€ 479,23