Rabobank Amstel en Vecht

Mixed Hockeyclub Amstelveen

Hartelijk welkom bij MHC Amstelveen! Al 67 jaar lang ademen we hockey en helpen we mee aan de vitaliteit van junioren en senioren uit onze regio. MHC Amstelveen is een gezellige hockeyvereniging met ca. 500 leden waar iedereen zichzelf kan zijn. We faciliteren uitdagende en recreatieve teamsport op alle niveaus dankzij een kwalitatief team van trainers en begeleiders in een sociaal veilige omgeving. Kortom een club gebaseerd op de waarden van het traditionele verenigingsleven.

Bestedingsdoel

Op 15 april 1967 vond de officiƫle opening van ons clubhuis plaats door de toenmalige burgemeester van Amstelveen. Ons clubhuis is inmiddels 52 jaar oud en alles behalve duurzaam. Met de opbrengst van Clubsupport willen we de grote raampartijen vervangen met dubbelglas en nieuwe ventilatie. Zodat iedereen er weer warmpjes bij zit, onze energie rekening terug loopt en onze leden en bezoekers bij regenachtige dagen zonder beslagen ramen kunnen genieten van het hockeyplezier buiten op de velden.
Ga naar de website van Mixed Hockeyclub Amstelveen
Resultaat:€ 1.038,34