Rabobank Amstel en Vecht

De Amstelbocht

Onze Ouderkerkse vereniging is met ca. 1.400 leden, voornamelijk woonachtig in de regio Amsterdam, één van de grotere ijsclubs van Nederland. Onze vereniging is gevestigd aan het Molenpad te Ouderkerk aan de Amstel waar tevens de landijsbaan is gelegen.

Deze ijsbaan is bij vorstperioden het belangrijkste aandachtsgebied omdat de baan in de regio Amsterdam al jaren achtereen als eerste baan kan worden geopend voor de schaatsliefhebbers. Verder is De Amstelbocht actief in het licentieschaatsen.

Bestedingsdoel

Het clubgebouw van “De Amstelbocht” is toe aan een nieuwe keukengelegenheid. De huidige keuken is dringend aan vervanging toe. We merken dat de werkbladen op zijn, de indeling anders moet worden gemaakt en daarmee samenhangend ook de stroomvoorziening. Aangezien we een aantal ijsloze winters achter de rug hebben (wat de anders een belangrijke inkomstenbron is voor de ijsclub) is dit voor “De Amstelbocht” een grote investering. Alle (financiële) hulp hierbij is dan ook zeer welkom.
Ga naar de website van De Amstelbocht
Resultaat:€ 4.499,47