Rabobank Amstel en Vecht

W.Z. & P.C. Triton

WZ en PC Triton is de zwemvereniging van Weesp en omstreken. Bij Triton kun je terecht om goed te leren zwemmen. Wij leiden op voor de diploma's volgend op het A, B, C. Daarnaast kun je bij Triton terecht voor wedstrijdzwemmen, waterpolo, trimzwemmen en zwemmen met een beperking. Er staan altijd zeer gemotiveerde trainers aan het bad. Iedereen met een A diploma kan bij ons komen zwemmen: van heel jong tot heel oud.

Bestedingsdoel

Onze vereniging heeft een grote toeloop van jeugd waterpoloƫrtjes. Als zij wedstrijden spelen moeten ze verplicht caps dragen. Als de caps bedrukt zijn met de naam van de vereniging zijn de spelers goed herkenbaar. Ook de wedstrijdzwemmertjes willen graag bedrukte badmutsen om goed herkenbaar te zijn. Aangezien het om ongeveer 220 zwemmers gaat is de aanschaf hiervan een forse investering waar wij graag wat financiƫle steun bij ontvangen.
Ga naar de website van W.Z. & P.C. Triton
Resultaat:€ 1.118,21