Rabobank Assen en Noord-Drenthe

Ver. Ritola-Zwemmen en Waterpolo

ZPC Ritola bestaat momenteel uit twee herenteams waterpolo, een reddingsbrigade, een uitgebreide tak voor zwemmen met een beperking en een gezellige groep recreanten.
ZPC Ritola bestaat al sinds 1952 en zet zich nog elke dag in om iedereen te laten sporten in een leuke groep. We mogen dan al 67 zijn, maar we willen nog lang niet met pensioen!

Wij zijn aangesloten bij de KNZB, de Koninklijke reddingsbrigade, en zijn een erkende zorginstelling voor mensen die willen zwemmen met een beperking

Bestedingsdoel

ZPC Ritola blijft zich inzetten om voor iedereen zwemsport aan te bieden. We betrekken mensen van elke laag van de bevolking, ook als dat intensieve begeleiding vereist. Zulke inspanningen brengen de nodige kosten met zich mee, en een overdekt zwembad is ook niet goedkoop. Om de contributie van onze leden zo laag mogelijk te houden zoeken we zo veel mogelijk andere inkomstenbronnen. Zo houden we bijvoorbeeld wat over voor nieuwe clubkleding, het huidige tenue is al jaren oud.
Ga naar de website van Ver. Ritola-Zwemmen en Waterpolo
Resultaat:€ 146,75