VOLKSTUINDERSVERENIGING LISSE

We zijn een volkstuindersvereniging aan de Midenweg te Lisse. Ons complex telt 110 tuinen die alle bezet zijn. De wachtlijst is lang, maar daar hebben we een redelijke oplossing voor gevonden. Iedere tuinder mag om op eigen wijze te tuinieren, mits dit binnen de regels valt van de biologische tuinbouw, dat betekent dat er geen kunstmest en chemische bestrijdingsmiddelen worden gebruikt. Lekkere en gezonde groenten en fruit telen, ontspannen en een gezonde levensstijl doorgeven is ons adagium.

Ons doel

We willen onze leden informeren en begeleiden bij een verantwoord grond- en watergebruik, middels informatie- en voorlichtingsbijeenkomsten

Duurzamere voeding

Vergelijkbare clubs

Ook wij gebruiken cookies

Door op ‘accepteren’ te klikken, accepteer je alle cookies (en vergelijkbare technieken) op deze website. Hiermee kunnen wij en derden jouw internetgedrag op deze website volgen en verwerken daarbij jouw persoonsgegevens. Door ons en derden kan een profiel worden gemaakt waarmee gepersonaliseerde advertenties kunnen worden getoond. Door op ‘Wijzig cookie instellingen’ te klikken, kun je een andere cookie voorkeur kiezen.

Meer informatie over cookies
 

Haal het meeste uit onze website, app én websites van derden, met advertenties die voor jou relevant zijn. Jouw internetgedrag wordt gedeeld met Rabobank en derden die cookies plaatsen.
Haal het meeste uit onze website en app met advertenties die voor jou relevant zijn. Jouw internetgedrag wordt alleen met Rabobank gedeeld.
Voor een goedwerkende website en app worden alleen functionele en analytische cookies geplaatst.