Rabobank Breda

Badmintonclub Bavel

B.C. Bavel is een erkende vereniging aangesloten bij Badminton Nederland (BN) en dient badmintonplezier voor jong en oud. De vereniging kent junior- en seniorleden op elk niveau. Zij kunnen zowel recreatief als competitief de badmintonsport beoefenen.

Er is voldoende mogelijkheid om te trainen of vrij te spelen. Verder wordt er bij de junioren en senioren deelgenomen aan de Badminton Nederland competitie en kunnen de niet competitiespelende senioren deelnemen aan gezelligheidswedstrijden.

Bestedingsdoel

Jaarlijks organiseert BC Bavel een kamp voor al haar jeugdleden. Op het jeugdkamp leren onze jeugdleden elkaar spelenderwijs beter kennen, in een andere omgeving dan onze sporthal. Het is een plek waar vriendschappen ontstaan en de onderlinge band alleen maar hechter wordt. Met de bijdrage van de Rabo Clubsupport hopen we het jeugdkamp te kunnen continueren, zodat we een onvergetelijk weekend kunnen blijven organiseren. Namens al onze jeugdleden, bedankt voor jullie stem!
Ga naar de website van Badmintonclub Bavel
Resultaat:€ 401,88