Rabobank Breda

Judo Vereniging Kuatsu

Judovereniging Kuatsu bestaat al sinds 1965 in Prinsenbeek en geeft judolessen aan kinderen vanaf 6 jaar. Sinds dit jaar is er ook een succesvolle proef gehouden met kleuterjudo. De vereniging leert de kernwaarden van het judo aan, evenals de judosport zelf. Discipline, respect, zelfstandigheid, zelvertrouwen zijn enkele vaardigheden die kinderen leren door te judo├źn.

Bestedingsdoel

Bestedingsdoel: jubileum en judokamp 2020!
Een judokamp organiseren kost altijd veel tijd en geld. Om ervoor te zorgen dat alle judoka's die mee willen, mee kunnen, legt Kuatsu altijd zelf ook een deel in; zo blijft het betaalbaar voor iedereen.

We willen graag leuke activiteiten aan onze leden kunnen bieden, naast het blijven geven van kwalitatief goede judolessen. Dankzij Rabo Clubsupport kan onze vereniging blijven bestaan en het plezier op de judomat en buiten de judomat blijven bieden.
Ga naar de website van Judo Vereniging Kuatsu
Resultaat:€ 328,42