Rabobank Breda

Buurtvereniging Moleneind I

Buurtver. Moleneind bestaat 32 jaar wij onderhouden een aantal groenperken binnen onze wijk, organiseren diverse activiteiten voor jong en oud zoals de nieuwjaarswandeling, fietstocht, lunch najaarsactiviteit en dit jaar doen we op 28 september mee met de burendag waarbij we alle bewoners van Moleneind jong en oud hebben uitgenodigd om hieraan deel te nemen. Ook zijn wij binnen de wijk maatschappelijk betrokken en hebben een buurt app om verdachte situaties snel aan elkaar te melden.

Bestedingsdoel

op dit moment telt de Buurtvereniging 50 gezinnen als lid. Wij zouden dit aantal graag zien groeien en willen daarvoor activiteiten ontplooien om leden te werven. De laatste jaren zien wij weer een groei van jonge gezinnen, en we willen ons richten op de toekomst en deze jonge gezinnen meer betrekken bij de diverse activiteiten en mogelijk met de jonge ouders nieuwe idee├źn uitwerken die aansluiten bij hun wensen.
Resultaat:€ 237,67