Rabobank Breda

KBO Afd. Haagse Beemden

Wij zijn een ouderenorganisatie in de Haagse Beemden met leden vanuit geheel Breda.
Wij organiseren gezellige avonden (bingo, kaarten, muzikale avonden), dagtochten, midweek en een 15-daagse buitenlandse reis. Onze basislocatie is centrum Heksenwiel. Contributie is slechts E 20,-- per jaar.

Bestedingsdoel

Voor onze leden, waarvan er velen minder draagkrachtig zijn, organiseren we een leuke all-inn kerstavond bij Bouvigne Breda. Lekker 3 uur lang onbeperkt eten en drinken. Ondertussen gezellig kletsen met je tafelgenoten. De leden betalen slechts E 10,-- en wij leggen de rest erbij.
Afgelopen jaar namen er ruim 150 personen deel aan deze kerstavond.
En wederom kunnen we praten van een zeer geslaagd avondje uit .
Ook dit jaar gaan we onze leden weerlaten genieten van een gezellig KERSTavondje.
Resultaat:€ 211,75