Rabobank Breda

Spelende Kinderen in Princenhage (SKIP)

Onze stichting zorgt voor leuke activiteiten voor kinderen van 4 tot 12 jaar. Zoals een disco, een dag met spelletjes en luchtkussens, kennisquiz, paaseieren zoeken, skip's got talent etc.

Bestedingsdoel

Wij willen weer leuke activiteiten kunnen organiseren komend jaar. Ieder kind moet kunnen komen spelen dus houden we de kosten zo laag mogelijk of zijn er activiteiten bij waarbij het deelnemen gratis is. We hebben super enthousiaste vrijwilligers en in de combinatie met de sponsoring is het voor ons mogelijk om deze activiteiten te kunnen organiseren voor de kinderen. Zonder dit sponsorgeld is het voor ons niet mogelijk deze activiteiten te kunnen organiseren.
Ga naar de website van Spelende Kinderen in Princenhage (SKIP)
Resultaat:€ 531,52