Rabobank Breda

RV Julianaruiters

Wij zijn een actieve en gezellige rijvereniging in Bavel. Als een van de weinige clubs bieden wij wekelijkse lessen aan, we gaan met alle leden van jong tot oud op kamp en doen gedurende het jaar allerlei activiteiten. Ook maken wij de Sinterklaasintocht mede mogelijk.

Bestedingsdoel

Wij vinden het belangrijk dat al onze leden een goede basis opleiding als ruiter krijgen. En dat ze op een laagdrempelige manier kennis kunnen maken met diverse takken van de paardensport zoals dressuur, springen en crossen. Het geld zal daarom besteed worden aan het verbreden van onze kennis en vaardigheden. Daarnaast kunnen we nieuwe leden een proefabonnement aanbieden van enkele gratis lessen. Waardoor toekomstige leden nog makkelijker onze club kunnen vinden en uitproberen!
Ga naar de website van RV Julianaruiters
Resultaat:€ 69,14