Rabobank Breda

Studententennis Breda

Studententennis Breda is een vereniging waar studenten met een gezamenlijke hobby, tennis, samen komen. Deze vereniging is in september 2018 opgericht bij het ontbreken van een plek voor tennissende studenten in Breda en telt nu al 80 leden. Voor het oprichten van studententennis was er een gebrek aan een plek waar studerende tennissers samen konden komen. Nu, bijna een jaar later, zijn we nog altijd super blij met onze vereniging en groeien we superhard!

Bestedingsdoel

Een lekkage vrije kantine met meer faciliteiten zal ervoor zorgen dat onze leden vaker zullen tennissen, langer in de kantine blijven hangen en daardoor meer uit hun lidmaatschap zullen halen. Ook al klinkt ons bestedingsdoel misschien praktisch, het zal voor ons veel meer betekenen dan dat. Het samen zijn op de club, mensen leren kennen en daardoor vrienschappen opbouwen vinden wij het allerbelangrijkst voor onze leden en goede faciliteiten hebben daar een groot aandeel in.
Ga naar de website van Studententennis Breda
Resultaat:€ 38,89