Rabobank Breda

Tennisvereniging De IJpelaar

“TV De IJpelaar”, opgericht in 1980, is een gezellige, actieve en bloeiende tennisvereniging in Breda. Er zijn op dit moment een kleine 600 actieve leden. Wij spelen op 9 verlichte all-weather banen en 1 mini baan. Ons tennispark ligt midden in de woonwijk de IJpelaar op de Trompenburgstraat 4 in Breda. Het hele jaar door kan er buiten gespeeld worden tenzij er sprake is van sneeuw of intredende dooi. Onze vereniging is aangesloten bij de KNLTB. Ieder lid is van de KNLTB.

Bestedingsdoel

In het 4e 2019 wordt het park gerenoveerd. De eerste actie is het verplaatsen van de speeltuin voor de jeugdige bezoekers en jeugdleden. We gaan investeren in nieuwe schommels; glijbaan etc. om ook de kleinste gezelligheid te bieden bij onze vereniging . Daarnaast zal het groen worden aangepast zodat de ouders een goed zicht hebben op hun kroost.
Ga naar de website van Tennisvereniging De IJpelaar
Resultaat:€ 419,17