Rabobank Breda

JEKA rkvv

rkvv Jeka is een voetbalvereniging, waar plezier in het spel en het spelen en sporten met elkaar voorop staat; talenten worden door ons gestimuleerd voor het hoogst haalbare niveau te gaan. Bij onze vereniging is iedereen welkom. Wij hechten waarde aan betrokkenheid van onze leden, ouders en vrijwilligers, staan open voor contacten en samenwerking met andere instellingen en organisaties en hebben een grote sociale betrokkenheid. Bij alles wat wij ondernemen staat jeugdig enthousiasme centraal!

Bestedingsdoel

Voor onze jongste jeugd willen wij een gezellige Sinterklaas middag verzorgen, compleet met komst van de Sint en zijn Pieten. Gezellig en samen dit feest vieren staat voorop. Wij willen hiermee een feestelijke Jeka traditie in strand houden.
Ga naar de website van JEKA rkvv
Resultaat:€ 600,67