Rabobank Breda

Hardrijschaatsvereniging Ballangrud

Schaatsvereniging. In de winter schaatsen wij op de kunstijsbaan. In de zomer houden we ons bezig met inline skaten / skeeleren, wielrennen, mountainbiken en conditietraining. In de vereniging kun je zowel als recreant of wedstrijdrijder naar hartelust het hele jaar sporten. Onze jeugd schaatst in de winter en skate in de zomer. Bij de volwassenen hebben wij leden die voornamelijk schaatsen maar ook leden die uitsluitend fietsen. Iedereen is welkom bij onze gezellige vereniging.

Bestedingsdoel

In de zomer organiseren wij de Friday Night Skate. Dit is een inline skate tocht door het centrum van Breda. Deze activiteit is toegankelijk voor alle belangstellenden en staat ook open voor niet leden. Hiermee dragen wij enthousiasme voor de schaats- en inline skate sport uit en nodigen iedereen van harte uit om ook eens te komen schaatsen in de winter.
Ga naar de website van Hardrijschaatsvereniging Ballangrud
Resultaat:€ 155,57