Rabobank Breda

De Zonnebloem Breda-Belcrum-Linie-Doornbos

Bij de Zonnebloem draait het om mensen. Dat geldt ook voor onze afdeling BELCRUM-LINIE-DOORNBOS. Met een gezellige groep vrijwilligers zetten wij ons in voor mensen met lichamelijke beperking vanaf 18 jaar. De vrijwilligers van onze afdeling komen graag langs voor een kop koffie of om samen met u op pad te gaan. Daarnaast organiseren we verschillende activiteiten; een uitje met de bus, een spelletjesmiddag, theater, fotoshoots noem het maar op!

Bestedingsdoel

Met het geld van deze fantastische actie zetten we ons in voor onze gasten. We kunnen met dit geld bijvoorbeeld de rol-er-is-uit bus huren zodat echt iedereen mee kan en een heerlijke dag kan beleven. Zo kunnen we bijvoorbeeld een middagje naar Meerseldreef, hoe leuk is dat! Reken maar dat onze gasten dat heel gezellig vinden!
Ga naar de website van De Zonnebloem Breda-Belcrum-Linie-Doornbos
Resultaat:€ 181,50