Rabobank De Kempen

H.O.D. Hockeyvereniging

Hockeyvereniging H.O.D., opgericht op 20 februari 1949 in Valkenswaard, heeft ongeveer 1000 enthousiaste leden van jong tot oud. Onze vereniging beschikt over een uniek complex op Sportpark ‘Den Dries’ in Valkenswaard. Wij zijn een vereniging waar hockey de verbindende factor is, waar we hockey bieden voor alle leeftijden, waar talent zich kan ontwikkelen en waar onze vereniging een warme ontmoetingsplek is voor onze leden, toeschouwers en vrijwilligers.

Bestedingsdoel

Met een vaardigheidsveld investeren we in kwaliteit van techniektraining voor de jeugd. Het speelveld wordt duurzaam en innovatief gebouwd. Het biedt extra trainingsfaciliteiten en veel verschillende techniekoefeningen gebaseerd op de figuren met poolverhogingen in de mat.
Het veld helpt ons aan: minder trainingsbelasting op onze huidige velden, een investering in de kwaliteit van techniektraining voor de jeugd en specifieke uitdagende oefeningen gebaseerd op de nieuwste hockeytechnieken.
Ga naar de website van H.O.D. Hockeyvereniging
Resultaat:€ 925,17