Rabobank De Kempen

Korfbalver. D.D.W.

DDW is een gezellige korfbalvereniging met zo'n 145 actieve leden. Het 1ste en 2de team spelen al vele jaren op het hoogste niveau binnen het vrouwenkorfbal. En met succes; DDW behaalde afgelopen jaar de bekertitel. DDW 2 werd Nederlands Kampioen op het veld. DDW heeft heel veel speelsters die daarnaast ook actief zijn als trainster, coach, scheidsrechter of deelnemen aan een commissie. Daar zijn we als vereniging heel trots op en zeer blij mee. Dat maakt dat onze jeugd ook lekker kan sporten!

Bestedingsdoel

DDW bestaat dit jaar 50 jaar! Deze mijlpaal gaat gevierd worden in het eerste weekend van november; een mooi programma is samengesteld door onze jubileumcommissie. We hopen er met onze leden en de mensen die onze vereniging een warm hart toe dragen een mooi, feestelijk en sportief weekend van te maken!
Ga naar de website van Korfbalver. D.D.W.
Resultaat:€ 875,69