Rabobank De Kempen

Basketball Club Bladel

BC Bladel wil een club zijn die basketbal aanbiedt voor iedereen vanaf 6 jaar. De algemene doelstelling van onze vereniging is het verenigen van mensen rondom de basketbalsport en daaraan gerelateerde activiteiten. Naast een club waarbij basketbal op de eerste plaats staat, willen we ook een gezelligheidsvereniging zijn waar de leden met elkaar verschillende activiteiten ondernemen die zowel op sportief als sociaal vlak liggen, want een vereniging maak je samen.

Bestedingsdoel

BCBladel wil investeren in de toegankelijkheid voor een ieder. We vinden het als club belangrijk om te investeren in onze actieve leden en doen dit op verschillende manieren. Uw bijdrage vanuit Rabo ClubSupport draagt bij aan een lage contributie, verbeterde spel materialen en bovenal verbindende activiteiten voor onze leden. Want nogmaals, verenigingen doen we samen.
Ga naar de website van Basketball Club Bladel