Rabobank De Kempen

Buurtver. De Profsporters

Buurtvereniging de Profsporters is vooral bezig om leden en soms wijk in activiteiten te betrekken, zodat de sociale beleving en contacten in de buurt goed blijven. We hebben voor alle leeftijdsgroepen activiteiten. Wij hebben een kindercommissie die een 10 tal activiteiten organiseert per jaar voor kinderen tot 12 jaar.
Wij organiseren activiteiten voor de overige leeftijden en voor het gehele gezin. Bijv. Fietstocht met een BBQ, naar een pretpark of dierentuin. Seniorenlunch en kienen enz.

Bestedingsdoel

Het bedrag wordt volledig besteed aan activiteiten voor onze leden. Bijvoorbeeld. Voor de kinderen voor paasactiviteit, Sinterklaas, knutselen en uitstapjes. Voor ouderen het kienen, seniorenlunch en eens in de 2 jaar een dagtocht. Voor tieners snowboarden/ skiƫn, kano varen en escape room. Voor overige bloemstukje maken, gezinsdagtocht, fietstocht met BBQ en buurtfeest/ Straatfeest. Onze vereniging organiseert in totaal een 20 tal activiteiten per jaar van 0 tot 90 jaar en ouder. Vrijwillig.