Rabobank De Kempen

Fanfare 'Wilhelmina'

Samen muziek maken: daar draait het om bij Fanfare Wilhelmina uit Hoogeloon. Enerzijds wordt serieus gewerkt om een zo hoog mogelijk muzikaal niveau te bereiken, dat past bij alle muzikanten. Anderzijds wordt ook het verenigingsgevoel zeker niet uit het oog verloren. Fanfare Wilhelmina presenteert zich het hele jaar door, zowel op het podium als op straat, bij diverse evenementen en gelegenheden in en buiten Hoogeloon.

Bestedingsdoel

Een belangrijk onderdeel van onze vereniging is de jeugdopleiding. Door middel van deze jeugdopleiding kunnen leerlingen namelijk doorgroeien naar de percussiegroep of het fanfareorkest. Bij de Jeugdopleiding leren de leerlingen noten lezen, muziekstukken spelen en samenspelen. Om onze jeugdleden te laten samenspelen, worden jeugdconcerten georganiseerd met jeugdleden uit omliggende dorpen. Op deze wijze proberen we het muziek maken voor jonge muzikanten aantrekkelijk te maken.
Ga naar de website van Fanfare 'Wilhelmina'