Rabobank De Kempen

Jongeren Activiteiten Vereniging Luyksgest

Jongeren Activiteiten Vereniging Luyksgestel is een snel groeiende vereniging voor jongeren.
In 2005 gestart met 20 leden en uitgegroeid tot 55 leden. De oorsprong van onze vereniging ligt bij het bouwen van een carnavalswagen, waar we nog steeds als één
van de vele activiteiten met veel plezier aan deelnemen. Wij zijn dan ook trots dat we kunnen zeggen dat we zijn uitgegroeid tot een professionele jongerenvereniging,
waar sociaal, creativiteit, organisatie en samenwerking de basis vormen.

Bestedingsdoel

In 2017 zijn we van carnavalsvereniging overgestapt naar jongeren activiteiten vereniging, zodat we de jeugd meer kunnen bieden. Denk hierbij aan het organiseren van creatieve/technische activiteiten en evenementen, voor verschillende doelgroepen. Om deze transitie te kunnen maken is een eigen locatie van belang. Echter is het financieel voor ons niet haalbaar om alle kosten te kunnen dekken. Op verschillende manieren proberen wij aan geld te komen om ons project te realiseren. Help jij ons ook?
Ga naar de website van Jongeren Activiteiten Vereniging Luyksgest
Resultaat:€ 737,16