Rabobank De Langstraat

Toneelvereniging O.N.A.

Toneelvereniging O.N.A. is een bruisende toneelvereniging uit Drunen. Wij repeteren wekelijks in De Voorste Venne om 1x per jaar jaar een spetterde voorstelling te presenteren. Naast de groep voor volwassenen heeft onze vereniging ook een jeugdafdeling, O.N.S. In deze groep oefenen leden van 7 tot 16 jaar voor hun eigen voorstelling en worden er leuke speloefeningen gedaan! Naast onze eigen activiteiten, zetten wij ons ook in voor andere festiviteiten, zoals het Dickensfestijn.

Bestedingsdoel

Wij maken jaarlijks een 2-tal grote producties. Eén productie van de volwassenen en één productie van de jeugdgroep. Het is onze droom om dit voort te kunnen zetten. Wij gebruiken deze bijdrage voor het maken van toneel voor-, door- en met jeugd en volwassenen. Denk hierbij aan het aanschaffen van stukken, licht- en geluid, decor, kleding, etc. Ook gebruiken wij deze bijdrage om leuke activiteiten te kunnen blijven doen met de jeugdleden, denk aan een Sinterklaasviering. U steunt ons toch ook?
Ga naar de website van Toneelvereniging O.N.A.
Resultaat:€ 446,13