Rabobank De Langstraat

H.V. Avanti

HV Avanti is een dynamische handbalvereniging waarbinnen elk individu zich kan ontwikkelen en op die manier bijdraagt aan de ontwikkeling van het team. Respect en samenwerking is daarbij de basis voor de teamspirit binnen en buiten het veld. Winnen is leuk, maar samen je doel bereiken nog veel leuker!

Bestedingsdoel

Als HV Avanti zijnde willen we graag voor onze leden goede trainingsmaterialen aanschaffen en daarnaast blijft het optimaliseren van onze buitenaccommodatie ook hoog op ons verlanglijstje staan. We zijn aan het inventariseren of wellicht zonnepanelen een toegevoegde waarde kunnen geven aan de inkomsten van onze club. Een bijdrage van de Rabobank zou voor onze doelen van harte welkom zijn!
Ga naar de website van H.V. Avanti
Resultaat:€ 1.183,97