Rabobank De Langstraat

Stichting Gehandicapten Drumband Prins Mau

Drumband Prins Maurits is een muziekvereniging voor mensen met een verstandelijke en lichamelijke beperking. Sinds de oprichting in 1976 is maatschappelijke integratie belangrijk geweest. Tijdens onze wekelijkse repetities en optredens mogen we steeds genieten van een enthousiaste groep leden en vrijwilligers! Steeds met veel plezier een mooi stukje muziek spelen....tot groot vermaak van ons trouwe publiek. Muziek verbindt...niet alleen onze leden, maar ook de gemeenschap. Wij doen dit graag!

Bestedingsdoel

Het welbekende blauwe uniform is aan verjonging toe, we willen onze leden en muzikale leiding graag in een nieuwe tenue steken. Een frisse en moderne uitstraling past bij een verjongende vereniging. Zo hopen wij tevens nieuwe leden en vrijwilligers te kunnen werven om het voortbestaan van onze geliefde drumband te kunnen garanderen!
Ga naar de website van Stichting Gehandicapten Drumband Prins Mau
Resultaat:€ 577,69