Rabobank De Langstraat

Ruitersportvereniging De Kegelaer

RSV De Kegelaer is opgericht in 1968. Onze vereniging verwelkomt zowel de recreatieve – als de wedstrijdgerichte ruiter of amazone als lid. Voor zowel de dressuur- als de springsport bieden wij u voldoende faciliteiten. Binnen de vereniging kennen we junior- en seniorleden (>18 jaar).
Wij zijn een vereniging die openstaat voor iedere paardensport liefhebber die deze individuele sport in verenigingsverband wil beoefenen. En een hart voor het verenigingsleven heeft.

Bestedingsdoel

Graag willen we springmateriaal kopen dat aan de strenge veiligheidseisen voldoet. Daarnaast is het oorspronkelijke gedeelte van het dak aan renovatie toe. Beide doelen kosten geld, veel geld. We hopen met Rabo ClubSupport extra financiële steun te kunnen halen. Alvast onze dank voor uw stem !
Ga naar de website van Ruitersportvereniging De Kegelaer
Resultaat:€ 371,78