Rabobank De Langstraat

DESK voetbalvereniging

Voetbalvereniging DESK uit Kaatsheuvel is de grootste voetbalvereniging van de gemeente Loon op Zand. Samen met meer dan 900 leden proberen wij op zowel sportief als sociaal niveau een belangrijke rol te spelen in Kaatsheuvel en omgeving.

Bestedingsdoel

Als Voetbalvereniging DESK streven we ernaar om onze leden in staat te stellen om met plezier goede voetbalprestaties te leveren. Onze jeugdtrainers zijn hierin onmisbaar om deze doelstelling te kunnen behalen. Om deze reden willen we onze jeugdtrainers in staat stellen om diverse opleidingen te volgen, zodat zij de jeugd op een zo goed mogelijk manier kunnen begeleiden naar een hoger niveau waarbij plezier vooropstaat. Rabo Clubsupport zal hiervoor een mooie financiƫle bijdrage zijn.
Ga naar de website van DESK voetbalvereniging
Resultaat:€ 1.858,90