Rabobank De Langstraat

V.V. The White Boys

Voetbalvereniging The White Boys is van oudsher een kleine maar gezellige dorpsclub uit Waspik met een sterke sociale buurtfunctie. Hiernaast heeft onze vereniging echter ook grote ambities voor de toekomst. We zijn dit seizoen een nieuwe weg ingeslagen met een professionele jeugdopleiding geleid door Leon Hutten en een compleet nieuwe eerste elftal onder leiding van Theo Lucius en we verwachten als vereniging dan ook te groeien op alle vlakken.

Bestedingsdoel

Onder het motto 'Beleving en professionalisering is aantrekkingskracht' willen we de vereniging op een hoger niveau brengen waarbij vooral de jeugd een grote rol speelt.Zoals algemeen bekend heeft de jeugd de toekomst en dat geldt ook zeker voor een voetbalvereniging. Met behulp van Rabo Clubsupport willen we investeren in het optimaliseren van onze jeugdopleiding.
Ga naar de website van V.V. The White Boys
Resultaat:€ 291,70