Rabobank De Langstraat

Racket Club Waalwijk

Racket Club Waalwijk (RCW) is een tennisvereniging voor jong en oud waar de recreatieve tennissers en jeugdspelers in een gezellige ambiance kunnen tennissen. Het motto van de vereniging is dan ook 'meer dan sportief'. Het tennispark is recentelijk geheel vernieuwd met 7 smashcourt banen en nieuwe LED verlichting. Op deze wijze gaan we de toekomst in met oog voor een ander speerpunt van onze vereniging: duurzaamheid.

Bestedingsdoel

We willen in het kader van gezond leven met oog voor duurzaamheid en leefbaarheid de komende periode ons paviljoen transformeren naar een 'gezond tennispaviljoen', waar meer aandacht zal zijn voor gezond leven en waarbij dit regelmatig gepromoot zal worden (o.a. door het aanpassen van het te verkrijgen assortiment). Hierbij zal ook meer oog zijn voor duurzaam gebruik van het paviljoen, met nadrukkelijke aandacht voor slimmer energieverbruik.
Ga naar de website van Racket Club Waalwijk
Resultaat:€ 554,81