Rabobank De Langstraat

Handbalvereniging Tachos

Wij zijn een levendige handbalvereniging waarin recreatie en topsport hand in hand gaan. We hebben in de vereniging teams in alle leeftijdscategorieën die op verschillend niveau handballen. Van onze schattige Aafjes tot onze talentvolle A jeugd die in 2017 nationaal Kampioen zijn geworden. Ons boegbeeld is het eerste heren team dat Ere Divisie speelt. Bij Tachos is ons motto ‘samen sportief!’

Bestedingsdoel

Onze vrijwilligers organiseren jaarlijks het School Handbal Toernooi waar de alle basisscholen uit de gemeente Waalwijk aan mee doet. De organisatie van dit toernooi kost energie én geld. Het geld van de Rabo Clubsupport actie maakt dat we er een extra mooi toernooi van kunnen maken.
Ga naar de website van Handbalvereniging Tachos
Resultaat:€ 1.481,40