Rabobank De Langstraat

Voetbalvereniging R.W.B.

RWB is een meer dan 110 jaar oude voetbalvereniging waar plezier en ambitie in het voetbal prima samengaan. Onze Jeugdafdeling is sterk gegroeid en door Landgoed Driessen zal de groei nog verder doorzetten. We besteden veel aandacht aan onze Jeugdafdeling wat dan ook het doel is van deze campagne.

Bestedingsdoel

Met ruim 35 teams neemt RWB seizoen 2019 - 2020 deel aan de KNVB competitie.
Al deze teams hebben voetbalmaterialen nodig. Denk daarbij aan kleding, wedstrijd en trainingsballen, hesjes, pionnen en voetbalgoals met netten. Alles bij elkaar een grote kostenpost voor een voetbalvereniging als RWB. Sponsoring is een van de belangrijke inkomstenbronnen van een voetbalvereniging. Rabo ClubSupport is daar een welkome aanvulling op.
Resultaat:€ 955,19