Rabobank De Langstraat

S.S.C. '55 Voetbalver.

SSC'55 is een voetbalvereniging midden in de dorp Sprang-Capelle. Ook wel de trots van de Vrijhoeve genoemd. Een club met ruim 500 leden. Kenmerken zijn gezelligheid, saamhorigheid en betrokken met elkaar en de omgeving om ons heen. Uiteraard gecombineerd met strijd en sportiviteit. Een vereniging die trots is op de vele vrijwilligers die gezamenlijk ontzettend veel tijd stoppen in de club. Zonder vrijwilligers geen voetbal.

Bestedingsdoel

De vereniging is groeiende mede door de uitbreiding van landgoed Driessen en de veel vrijwilligers die er voor zorg dragen dat de zaken voor de leden goed geregeld zijn, We willen graag geld ophalen voor sport en spel materialen. Uiteraard om goede training te kunnen geven aan onze leden maar zeker ook voor andere evenementen en verenigingen. Zoals materialen voor de jaarlijkse sportdag voor de scholen in het dorp, jaarlijkse Wasp Trophy, schoolvoetbal, evenementen in het dorp en Koningsdag,
Ga naar de website van S.S.C. '55 Voetbalver.
Resultaat:€ 1.275,49