Rabobank De Langstraat

Muziekvereniging Sirena

Onze vereniging bestaat uit 3 onderdelen:

Muziekkorps: bestaat uit blaasinstrumenten en natuurlijk slagwerk zoals een drumstel, pauken en allerlei percussie-instrumenten.
Slagwerk-en percussiegroep: De slagwerkers bespelen behalve de kleine trom ook meerdere percussie-instrumenten. De klank is hierdoor veel gevarieerder geworden.
Batucada Arenis: deze swingende sambagroep maakt gebruik van traditionele Braziliaanse slagwerkinstrumenten, variƫrend in grootte en omvang.

Bestedingsdoel

Goed onderhoud van ons instrumentarium is belangrijk. Bepaalde onderdelen slijten nu eenmaal. Helaas hebben we hier niet altijd de financiƫle middelen voor. Een deel van de opbrengst willen we hieraan besteden. Naast onze instrumenten is ook onze uitstraling belangrijk. Kleding is hiervan een belangrijk onderdeel. Door de vele optredens is kleding ook aan slijtage onderhevig en moeten sommige kledingstukken na verloop van tijd vervangen worden. De rest van de opbrengst wordt hieraan besteed.
Ga naar de website van Muziekvereniging Sirena
Resultaat:€ 434,70