Rabobank De Langstraat

Nat. Vereniging De Zonnebloem Afd. Sprang-Capelle

De Zonnebloem is er voor volwassen mensen met een lichamelijke beperking. Kunt u door een lichamelijke beperking niet (meer) doen wat voor zoveel andere mensen vanzelfsprekend is? En wilt u er wel op uit? Dan bent u bij Zonnebloem afd Sprang-Capelle aan het juiste adres. Denk aan activiteiten zoals High-Tea, Bingo, winkelen Toneelavond etc. De meeste activiteiten vinden plaats bij BSD
Ook voor bezoek aan huis voor een gezellig praatje onder het genot van een kopje thee/koffie zijn wij er

Bestedingsdoel

Al deze activiteiten kosten natuurlijk geld. Daarom kunnen wij uw steun door te stemmen op onze afdeling Sprang-Capelle heel goed gebruiken. Uw steun stelt ons in staat om al deze activiteiten te kunnen blijven aanbieden aan de 95 personen die onze afdeling momenteel telt.

Heeft u interesse kunt u dit kenbaar maken bij het secretariaat via een mail naar secr.zonnebloemsprangcapelle@gmail.com of te bellen naar 06-47130369. Als als u vrijwilliger wilt worden kunt u dit bij ons kenbaar maken
Ga naar de website van Nat. Vereniging De Zonnebloem Afd. Sprang-Capelle
Resultaat:€ 629,16