Rabobank De Langstraat

St. Muziektheater Langstraat

Springplank voor amateurs uit de regio die hun musicaltalent willen ontwikkelen. Iedereen is per productie welkom om auditie te doen! Leeftijd tussen ca. 15 en 55 jaar, maar we kijken niet op een jaartje meer of minder. We bieden deze amateurs de kans om met een live orkest op een professioneel podium te staan, en door een jaar lang wekelijkse coaching zich te profileren voor publiek. Op 15 en 16 november, aanvang 20.15 uur zijn er weer 2 voorstellingen te zien van Muziektheater Langstraat.

Bestedingsdoel

Het bekostigen van een omvangrijke productie zoals deze is een hele klus. Naast deelnemerbijdragen, subsidies en kaartverkoop, is het nodig om nog met andere acties extra geld te genereren. Onze groep bestaat uit ca. 30 deelnemers, dus dat vergt ook de nodige kosten aan kostuums, zenders enz. Daarnaast de professionele omgeving van Theater De |Leest, een live orkest en het geluid en licht zorgen voor een prachtig resultaat, maar is ook kostbaar. Elk extraatje is welkom om ons doel te realiseren!
Resultaat:€ 120,11