Rabobank De Langstraat

Stichting Lidy van Dam Fonds

Stichting Lidy van Dam Fonds organiseert jaarlijks 'Ongehoord' , een cultureel festival waarbij aan onbekend talent een podium word gegeven. Rondtrekkend publiek geniet op onverwachte locaties van verrassende optredens. Hierbij speelt verbinding een belangrijke rol. in 2020 vind de 16e editie van Ongehoord plaats.

Bestedingsdoel

Het doel van Ongehoord is om ‘verborgen talenten’ van verschillende leeftijden, nationaliteiten en culturen in de gemeente Heusden een kans te geven zich met eigen werk aan een breed publiek te presenteren. Een nevendoel is om de verborgen talenten in contact te brengen met professionele kunstenaars. Ieder jaar wordt met een thema gewerkt. Na Drunen, Nieuwkuijk, Haarsteeg en Elshout zal er dit jaar weer een andere kern van onze gemeente worden aangedaan. Welke blijft nog even een verassing!
Ga naar de website van Stichting Lidy van Dam Fonds
Resultaat:€ 142,99