Rabobank De Langstraat

Stichting Route van de Kunst

De Route van de Kunst biedt (semi) professionele kunstenaars jaarlijks de mogelijkheid om in de kernen Drunen, Elshout, Haarsteeg, Giersbergen, Vlijmen en Nieuwkuijk hun werk te presenteren in het eigen atelier of in een aantrekkelijke locatie op Eerste en Tweede Pinksterdag. Voor bezoekers is een routeboekje beschikbaar waarin alle deelnemende kunstenaars zich voorstellen. De route wordt door vele honderden fietsers afgelegd en combineert daarmee kunst en gezond bewegen.

Bestedingsdoel

In het jaar 2020 wil de Route in het kader van Moederdag iets organiseren voor Moeders. Samen creatief bezig zijn bevordert de leefbaarheid in de kernen van onze gemeente. Daar wil de Route van de Kunst dit jaar actief bijdragen.
Ga naar de website van Stichting Route van de Kunst
Resultaat:€ 108,67