Rabobank De Langstraat

't Groot Dwergonisch Mannenkoor

Het koor bestaat uit ruim 50 mannen. Plezier is nog steeds hun belangrijkste drijfveer en het repertoire bestaat voornamelijk uit Nederlands talige liederen, maar zeker niet alleen carnavalsliederen. Het zijn de juweeltjes uit de Nederlandse liedkunst die tijdens de tweewekelijkse repetities op zondagochtend worden ingestudeerd en die regelmatig door het Groot Dwergonisch Mannenkoor ten gehore worden gebracht bij lokale en regionale manifestaties en festivals.

Bestedingsdoel

In november 2019 vieren we in onze gemeente 75 jaar bevrijding. Een moment om ons te bezinnen op oorlog en vrede, vrijheid en onderdrukking, verantwoordelijkheid, mensenrechten en democratie.
Samen met het SBO van de Harmonie wordt er in De Voorste Venne een concert gegeven, waarin de bevrijding centraal staat. Muziek is het ultieme middel om de vrijheid te vieren en om oud en jong met elkaar te verbinden.
Ga naar de website van 't Groot Dwergonisch Mannenkoor
Resultaat:€ 1.206,85