Rabobank De Langstraat

C.G.Z. 'Excelsior'

Wij zijn een chr. gemengd koor uit Sprang Capelle met de naam Excelsior. Opgericht in 25 febr. 1885.
Wij hebben uitwisselingen met andere koren. Zingen in zorginstellingen en hebben een voor- en najaarsconcert en als hoogte punt op kerstavond een concert met veel samenzang. In het verleden hadden wij ook uitwisselingen met koren uit Polen, Tjechie en Hongarijen. Helaas kan dit niet meer daar de koorleden ouder worden. Veel leden zijn al jaren lang lid, 50, 60, 65 jaar.

Bestedingsdoel

Volgend jaar op 25 febr. 2020 bestaand ons koor 135 jaar, en dit willen wij vieren met een voorjaarsconcert en hebben hier voor een koor uit strijen uitgenodigd. Hier hangt een prijskaartje aan. Dan willen wij als koor een gezellige dag organiseren (uitje). Dan hebben wij nog verschillende concerten die ook onkosten met zich mee brengen. Nieuwe muziek aanschaffen.
Ga naar de website van C.G.Z. 'Excelsior'
Resultaat:€ 343,18