Rabobank De Langstraat

Stg. dansclub 'de Kets'

Wij zijn een stijl dansclub voor mensen met een verstandelijke beperking. Al meer dan 25 jaar weten wij in midden Brabant met vrijwilligers een avondje uit te creƫren die sportief is maar ook om met elkaar in contact te komen. Seizoen is van september tot juni met diverse speciale dans avonden. Aan eind van een seizoen wordt er afgedanst voor een jury. We nemen deel aan de nationale dansdag. In 2021 mogen wij deze organiseren. We zoeken nog een ruime locatie waar 500 mensen kunnen dansen.

Bestedingsdoel

We gebruiken een haedset en draadloze microfoon die aan vervanging toe zijn. Onze club wil het geld dat door de stemmen binnenkomt gebruiken om dit doel te verwezenlijken. Zo kunnen onze vrijwilligers zich goed verstaanbaar maken voor onze leden en de passen tellend met ze oefenen. Een headset/microfoon die goed werkt is hier van onschatbare waarde. Helpen jullie mee om ons doel te bereiken?
Resultaat:€ 480,45