Rabobank De Langstraat

Stichting de Dobbertjes

Zwemclub "De Dobbertjes" is een zwemclub voor mensen met een verstandelijke beperking.
Sinds 1973 zetten onze vrijwilligers zich in voor mensen met een verstandelijke beperking. Deze vrijwilligers bieden hen de mogelijkheid om te zwemmen of te leren zwemmen. Bij De Dobbertjes maakt het niet uit hoe goed of snel iemand zwemt, want het belangrijkste doel is een bijdrage leveren aan de ontspanning en plezier van de doelgroep.

Bestedingsdoel

Met de opbrengst van deze campagne organiseren we de Sinterklaasviering en de Dobbertjesdag. 2 belangrijke jaarlijkse gebeurtenissen waar onze deelnemers naar uit kijken. De Dobbertjesdag is onze seizoenssluiting en dan gaan we ieder jaar iets ondernemen met de deelnemers buiten het zwembad.
Ga naar de website van Stichting de Dobbertjes
Resultaat:€ 1.241,17