Rabobank De Langstraat

NPV-afdeling Sprang-Capelle

De NPV komt op voor het mensenleven. Voor leven dat kwetsbaar is en broos, voor ieder mens, in welke levensfase dan ook.
NPV-Thuishulp biedt praktische en terminale hulp in diverse situaties. Wij vinden het belangrijk om te ondersteunen in de thuissituatie. Daarom werken wij samen met de professionele zorg en mantelzorg die er al is.
Thuishulp van de NPV is gratis, want we vinden het belangrijk dat iedereen die hulp nodig heeft, gebruik kan maken van onze thuishulp.

Bestedingsdoel

Tweeƫrlei doelen: Enerzijds om meer bekendheid te maken zodat nog meer mensen gebruik kunnen maken van onze diensten en anderzijds om onze vrijwilligers die belangeloos hun tijd en energie besteden aan de NPV Thuishulp activiteiten eens in het zonnetje te kunnen zetten door hun een gezellig samenzijn aan te kunnen bieden.
Ga naar de website van NPV-afdeling Sprang-Capelle
Resultaat:€ 451,85