Rabobank De Langstraat

Tennisvereniging TC de Wiel

Wij zijn een tennisvereniging uit 's Gravenmoer met ongeveer 250 actieve leden. De afgelopen jaren is er fors geïnvesteerd in onze vereniging. Zo zijn onder andere alle tennisbanen, het hekwerk en de bestrating vernieuwd. Voor een tennisvereniging investeren ook veel in duurzaamheid en vergroening. De vereniging streeft er naar om op korte termijn energie neutraal te worden en zowel jeugd als senior leden in de toekomst verwantwoord te kunnen laten genieten van tennis.

Bestedingsdoel

In 2021 hopen wij als eerste tennisvereniging in de gemeente Dongen LED baanverlichting aan te schaffen en energie neutraal te worden. De investeringen hiervoor zijn voor een kleine tennisvereniging behoorlijk, maar de terugverdientijd en de daling van de vaste lasten zullen zeer positief bijdragen aan de financiële positie van de club.
Ga naar de website van Tennisvereniging TC de Wiel
Resultaat:€ 223,07