Rabobank Gelderse Vallei

Floralia Blankensgoed

Floralia Blankensgoed is een enthousiaste vereniging uit Voorthuizen die deelneemt aan het jaarlijkse bloemencorso. De bewoners van onze wijk, van jong tot oud, ontwerpen en bouwen samen de corsowagen en dragen daarmee bij aan het plezier dat de vele bezoekers van het corso ieder jaar opnieuw kunnen ervaren.

Bestedingsdoel

De opbrengst van de Rabo Clubsupport wordt volledig besteed aan de bouw van de bloemencorsowagen. Het merendeel van de bouwkosten bestaat uit de aankoop van ruim 50.000 bloemen waarmee onze vrijwilligers de corsowagen jaarlijks (met de hand) versieren. Daarnaast bestaan de kosten uit de materialen die benodigd zijn voor de opbouw van de corsowagen, zoals hout, tempex en overige constructiematerialen.
Resultaat:€ 1.150,98