Rabobank Gelderse Vallei

Chr. Gem. Zangvereniging Jubilate Deo

De Christelijke gemengde Zangvereniging Jubilate Deo werd op 2 september 1965 opgericht. Onder de vereniging behoren 2 koren, het Grootkoor en sinds 1996 ook het Seniorenkoor.
Het doel van de vereniging is het beoefenen van de zangkunst tot eer van God, tot opbouw van anderen en tot geestelijke verrijking van ons publiek en ook onze leden. Om dit doel te bereiken houden de koren in de regel wekelijkse repetities, nemen deel aan en/of organiseren uitvoeringen en concerten. Zie de concertagenda.

Bestedingsdoel

Op 19 december Kerstconcert in St. Joriskerk, Amersfoort en 23 december 2019 in Dorpskerk, Lunteren voeren wij onze Kerstconcerten uit. Voor de aankoop van de muziek voor deze concerten is veel geld nodig. Ook willen wij in 2020 in juni een meezingconcert in Nijkerk organiseren met meerdere musici. Naast dit concert zingen wij voor diverse goede doelen. Het zou geweldig zijn wanneer wij via de Rabo Clubsupport een bijdrage zouden mogen ontvangen om zo met zingen mensen blij te maken.
Ga naar de website van Chr. Gem. Zangvereniging Jubilate Deo
Resultaat:€ 2.221,89