Rabobank Gelderse Vallei

Muziekvereniging Kunst na Arbeid

Kunst na Arbeid draait al jaren mee in de top van Nederland. Wij zijn ambitieus, gaan altijd voor het hoogst haalbare. Ondanks onze landelijk bekendheid zijn we vooral een Lunterse vereniging. We voelen ons betrokken bij Lunteren en werken graag mee aan de activiteiten die in ons dorp worden georganiseerd. Onze maatschappelijke waarde wordt vooral zichtbaar in onze uitgebreide jeugdopleiding.

Bestedingsdoel

We willen onze huidige lesmethodes meer laten aansluiten op de mogelijkheden van deze tijd. Wij denken dat te kunnen bereiken door methodes te ontwikkelen die digitale muziek en akoestische muziek combineren. Door de jeugd te laten ontdekken dat 'computermuziek' en het bespelen van een muziekinstrument heel goed samen kunnen gaan verwachten wij meer kinderen te kunnen motiveren om muziek te gaan maken.
Ga naar de website van Muziekvereniging Kunst na Arbeid
Resultaat:€ 1.701,45